Célunk volt, hogy versenyzőink újabb rutinmorzsákat gyűjtögessenek, melynek maradéktalanul meg is feleltek.
Az U12 fiúk léptek 9-kor a pástra, mely azért is fantasztikus volt, mert így 4-kor kelhettem… A gyerekek is álmosan kezdtek, de azért gyűjtögették lassan a győzelmeket a csoportküzdelmek során. A 32-be valamennyien kvalifikáltak magukat, a 16 közé azonban csak Petinek sikerült bejutnia, ott azonban ő is vereséget szenvedett.
U12 Fiú tőr (34 induló)
15. BORSOS Péter
17. BOLLA Milos
22. TAMÁS Ákos
23. ZSIGMOND Mátyás
29. GYARMATI Levente
30. JORDÁN Soma
Laza 4 óra múlva elkezdték a lányok is. Korinna esélyeshez méltóan kezdett, minden asszóját megnyerte a csoportban. Zsófi otthon a táblára csomagolta csak be a táskájába a bátorságot, melyet ott kinyitott és verte 10-2 -re ellenfelét, akitől a csoportban még kikapott, majd szenvedett (még sosem mondtam ilyent) gyönyörű vereséget a végül harmadik honvédos kislánytól. Korinna szépen haladt előre a nyolcig, ott azonban vereséget szenvedett szlovákiai ellenfelétől.
U12 Leány tőr (37 induló)
5. NÉMETH Korinna Rózsa
32. NÉMETHY Zsófia
Köszönjük a gyerekeknek az egész éves munkát, szülőknek a hátteret, Grétinek a versenyre jutás összefogását, szervezését, coacholást, Nándinak az autót.
Hajrá ZVE!
Szerző: Pataki Zoltán